wtorek, 13 grudzień 2016 18:14

W Rudach powstała siłownia pod chmurką

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dnia 6 grudnia, a więc dokładnie w Mikołaja, Rudy otrzymały prezent albowiem właśnie w tym dniu rozpoczęły się prace związane z montażem siłowni pod chmurką. Urządzenia te zamontowane zostały na terenie szkoły nieopodal boiska. Zamontowane urządzenia to 5 stanowisk w tym 2 podwójne. W skład ich wchodzą orbitrek, biegacz, twister + wahadło, prasa nożna pojedyncza oraz wyciąg górny + wyciskanie siedzące. Każde z urządzeń posiada specjalny opis dotyczący jego obsługi. Inwestycja ta w całości została sfinansowana z Funduszu Sołeckiego przypadającego na rok 2016. Siłownie pod chmurką stają się coraz to bardziej popularną rozrywką. Mają one na celu urozmaicić ludziom czas wolny, wspomóc spalanie kalorii oraz skłonić do zdrowego trybu życia.

Jak wiemy coraz więcej osób w naszej miejscowości wieczorami lubi spędzać czas na wolnym powietrzu. Jedną z form są spacery z kijkami, czyli popularne Nordic Walking. Podczas tej rekreacji będą Państwo mieli możliwość zatrzymania się i skorzystania z urządzeń siłowni pod chmurką.

Aktualnie urządzenia te po zabetonowaniu w podłożu czekają na całkowite utwardzenie betonu by już niedługo móc być do Państwa dyspozycji.

Czytany 218 razy
NaczelNy

Ostatni sprawiedliwy ;) przyszły prezydent, dziennikarz, publicysta, odkrywca, krzewiciel cywilizacji, wyrocznia prawdy, wieszcz narodowy, bożyszcze tłumów, dalekowidz, satyryk, fotograf, historyk, geograf, kartograf, znawca świata, kosmopolita, konserwatysta, patriota i przywódca rebelii ;) 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.