wtorek, 26 wrzesień 2017 13:24

Mistrzostwa Świata Gry w Kapsle w Kuźni Raciborskiej!

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

MOKSiR w Kuźni Raciborskiej serdecznie zaprasza na kolejną edycję Mistrzostw Świata Gry w Kapsle.

Zmagania odbędą się 7 października 2017 roku o godzinie 16.00.
Do zabawy MOKSiR zaprasza szczególnie dzieci. W grze wykorzystuje się kapsle od butelek. Wspólnie realizowane imprezy, czy to Podróż przez Bajkowy Plac Zamkowy, czy Mistrzostwa Świata Gry w Kapsle będą wspaniałą okazją do integracji dzieci i młodzieży po obu stronach granicy, będą również okazją poznania nowych działań, które być może znajdą w przyszłości odzwierciedlenie po drugiej stronie granicy.
MOKSiR informuje na stronach fanpage, że w związku z realizacją projektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_013/0000674 pt. "Śląska kultura po obu stronach granicy", dnia 07.10.2017 przystępujemy do realizacji kolejnego wydarzenia kulturalnego pod nazwą Czesko-polskie imprezy skierowane do dzieci „Mistrzostwa Świata Gry w Kapsle”, które odbędzie się w Kuźni Raciborskiej. Impreza jest Polską odpowiedzią na czeską, dziecięcą przygodę bajkową. Wydarzenie odbędzie się w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej.

Czytany 302 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 wrzesień 2017 13:30
NaczelNy

Ostatni sprawiedliwy ;) przyszły prezydent, dziennikarz, publicysta, odkrywca, krzewiciel cywilizacji, wyrocznia prawdy, wieszcz narodowy, bożyszcze tłumów, dalekowidz, satyryk, fotograf, historyk, geograf, kartograf, znawca świata, kosmopolita, konserwatysta, patriota i przywódca rebelii ;) 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.