Kamil Stawiarz 26 latek z Krakowa wystąpił w programie "Spotkajmy się"TVP2 przeprowadzony przez znaną aktorkę Panią Annę Dymną!"

Pani Anna Dymna udostępniła to wydarzenie tez w swoich mediach społecznościowych https://www.facebook.com/photo/?fbid=1104428057437509&set=a.724851292061856
W piątek 27 października kto nie dał rady oglądać reportażu w TVP2 "Spotkajmy się" o godzinie 6:25 gdzie przeprowadzała z Kamilem Stawiarzem wywiad znana aktorka Pani Anna Dymna można oglądnąć już teraz w pod linkiem ten odcinek na VOD.pl Spotkajmy się https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/anna-dymna--spotkajmy-sie-odcinki,277063
Kamil Stawiarz z Krakowa ma 26 lat przeszedł wiele w życiu i wycierpiał. Postanowił  opowiedzieć historie w programie "Spotkajmy się " w TVP2 i udzielić wywiadu przeprowadzającej wywiad z nim Pani Annie Dymnej.
Kamil w reportażu opowiedział jak wyglądało jego życie przed przyjściem na świat że jego mama miała guza na przysadce mózgowej stąd chłopiec musiał zostać wyciągany z brzucha wcześniej a jego mama musiała przejść operacje. Dzięki szybkiej interwencji i operacji jego mama widzi. Kamil przyszedł na świat jako wcześniak z powodu wcześniactwa oraz nieukształtowanych płuc Kamil Stawiarz miał problemy z oddychaniem również 11 miesięcy walczył pod respiratorem by przeżyć. Jego mamę po kilku dniach wypisali do domu po usunięciu guza na przysadce mózgowej mogła uczestniczyć wraz z mężem i modląc się by Kamil przeżył. Lekarze trzy krotnie ratowali Kamilowi ratowali życie możemy usłyszeć na nagraniu w programie  w reportażu "Spotkajmy się" które odbyło się 27 października w piątek o godz. 6:25.Kamil opowiedział też w programie swoja historie ze lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie ze nawet nie będzie chodził ani jadł. Jego mama i jego tata by go dostać do domu musieli zdać specjalistyczny kurs medyczny oraz zdać kurs pierwszej pomocy można usłyszeć w tym reportażu. Dzięki wysiłkom lekarzy z Krakowskiego Szpitala  Prokocimia na intensywnej terapi oraz jego rodzicom  Kamil funkcjonuje wyszedł z tego cudem. Przez 11 miesięcy był w szpitalu po 11 miesiącach po zdaniu całego cyklu medycznego  kursu pierwszej pomocy przez jego rodziców Kamil mógł z nimi być do  drugiego roku życia  w domu słyszymy na nagraniu w programie przeprowadzającą wywiad Pani Anny Dymnej "Spotkajmy się" z Kamilem Stawiarzem który mówi o swoim zdrowiu.
Jak słyszymy w wywiadzie Kamil mówi ze dopiero po dwóch latach minęło jego całkiem zagrożenie zdrowotne.
To że Kamil chodzi i funkcjonuje jak sam mówi wielka zasługa jego rodziców i lekarzy ze Szpitala Prokocimia w Krakowie z oddziału Intensywnej Terapii medycznej.
Kamil urodził się też z wadą mikrocji jak słyszymy  na nagraniu przeprowadzonym w "Spotkajmy się" Kamil mówił ze z taką wada rodzą się dzieci od 1 tys do 10 tys urodzeń. Kamil w programie opowiada jakie ukończył szkoły ze chodził do szkoły podstawowej i gimazjum integracyjnej oraz ukończył szkołę zawodową elektormechanika oraz liceum zaoczne. Jak sam mówi zawdzięcza to wszystko swojej determinacji oraz rodzicom.
"Nieudane operacje ucha mikrocji u Kamila podejmowane w Krakowskim Szpitalu Rydgiera na Chirurgi Plastycznej"
Jak słyszymy w wywiadzie Kamil Stawiarz opowiedział w programie Pani Anny Dymnej przeprowadzony w TVP2 "Spotkajmy się" o traumatycznych operacjach rekonstrukcji ucha i nieudanych.
Kamil na emisji powiedział ze przeszedł serie 8 nieudanych operacjach rekonstrukcji małżowiny w Krakowskim Szpitalu Rydgiera w latach 2011roku które nie udały się jak sam mówił został też zakażony gronkowcem złocistym. W nagraniu opowiedział co odczuwa po tych operacjach jak sam powiedział ma stany lękowe i depresje musi brać leki jest mu bardzo ciężko w życiu. Przez to nie może zdać kursu na prawa jazdy bo nie może być dopuszczony przez swój stan zdrowia.
Kamil w nagraniu przyznał ze od 2019 roku szuka lekarza który podejmie się naprawy u niego na nowo ucha i zrekonstruuje. Pisał maile do zagranicznych lekarzy ale nie byli wstanie podjąć się operacji po wcześniejszych już nieudanych operacjach Szansa wydawało się ze sie pojawiła w 2020 roku jak Kamil mówił na nagraniu Polski profesor który miał go operować zadeklarował operować ale się niestety po zebranych środkach na leczenie w 2021r profesor się wycofał z zabiegu rekonstrukcji ucha w 2022 roku u Kamila użnając ze ryzyko jest. Kamil się nie poddał znalazł lekarza w 2022 w czerwcu ale jak sam mówi nie chce na razie zapeszać czeka cierpliwie na termin operacji.
Bardzo się cieszę ze udało mi się zainteresować Program "Spotkajmy się" w TVP2 oraz Panią Annę Dymną oraz Panią Reżyser a też Fundacje Mimo Wszystko bym mógł wystąpić -mówi nam 26 letni Kamil.
Pani Anna Dymna jak i Pani reżyser programu zainteresowała się historia Kamila i udało się że Kamil przyjechał na nagranie 15 września do Warszawy a wywiad przed kamerami przeprowadzała Pani Anna Dymna.
Jak sam Kamil Stawiarz mówi moim marzeniem było spotkać na żywo wspaniałą kobietę i wielki autorytet dla mnie Panią Anną Dymne i się udało na dodatek udało się ze Pani Anna Dymna przeprowadziła ze mną wywiad do programu który prowadzi "Spotkajmy się" mówi nam szczęśliwy 26 letni- Kamil Stawiarz. Jak sam mówi jest szczęśliwy z tego wywiadu myślę że wiele osób co go oglądnie będzie mogło wyciągnąć z tego mojego przekazu coś ze warto walczyć o siebie-Mówi Kamil Stawiarz.

Kamil opowiedział również w programie jak sobie radzi z wadą mikrocji więcej posłuchacie pod tym linkiem https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/anna-dymna--spotkajmy-sie-odcinki,277063
Zachęcamy do oglądnięcia tego wywiadu. A Kamil jak sam mówi zachęca by walczyć o siebie.