Skąd się biorą choinki ?
Bożonarodzeniowe drzewka, dostępne u leśników, pochodzą ze specjalnych plantacji choinkowych. Lasy Państwowe nie wycinają choinek na uprawach leśnych albo w podszytach. Plantacje choinkowe zakłada się tam, gdzie „zwykły” las nie może rosnąć, np. pod liniami energetycznymi. W wielu nadleśnictwach jest możliwość samodzielnego wyboru drzewka, a nawet można je sobie samemu wyciąć. Dzięki temu, że choinki są wycinane „na bieżąco”, ograniczamy do minimum liczbę niewykorzystanych drzewek.
To pierwszy argument dlaczego warto wybrać tę naturalną choinkę prosto z lasu. Kolejnym jest to, że to wyjątkowe, ekologiczne i biodegradowalne drzewko w przeciwieństwie do jej dalekiej kuzynki sztucznej.

I dziś w całej Polsce mogliście otrzymać w ramach akcji #Choinkadlażycia naturalną, jeszcze pachnącą lasem - i mamy nadzieję, że w Waszych domach również też zapach się pojawi. Dlatego zachęcamy do zakupu prosto od leśników. W większości nadleśnictw już ruszyła sprzedaż!
 
Zapraszamy po drzewka świąteczne do Gospodarstwa Szkółkarskiego w Nędzy, na ulicy Myśliwskiej 6. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.30, a w soboty w godzinach 7.00-13.00.
Obecnie brak jest jodły kaukaskiej.