Usługę czyszczenia parą coraz częściej wykorzystuje się do dezynfekcji miejsc publicznych. Ta metoda jest wydajna, skuteczna i ekologiczna. Dlatego mopy parowe chętnie są stosowane w miejscach użyteczności publicznej, takich jak przedszkola, szkoły, a nawet parafie, które dezynfekują w ten sposób między innymi ławki w kościołach.

Czyszczenie parą to proces nanotechnologiczny, polegający na aktywowaniu jonów minerałów rozpuszczonych w wodzie. Pod wpływem bardzo wysokiej temperatury rośnie ich energia wewnętrzna, a co za tym idzie, także prędkość. Dzięki temu potrafią rozbić struktury brudu oraz błony komórkowe bakterii, grzybów i innych patogenów. Proces ten szybko zabija mikroorganizmy, zostawiając czyszczoną przestrzeń niemal sterylnie czystą.

Co ważne czyszczenie parą odbywa się bez środków chemicznych dzięki temu nie pozostawia śladów i jest bezpieczny dla alergików. Parownice i mopy parowe zyskują coraz większą popularność w Polsce. Para ma doskonałe właściwości dezynfekujące. Po osiągnięciu temperatury powyżej 1200 C niszczy i eliminuje mikroorganizmy (w tym roztocza), nawet te zagnieżdżone w trudno dostępnych miejscach. Ciepło świetnie wdziera się w brud, przez co rozpuszcza osady, oleje i tłuszcze, czyniąc je łatwymi do usunięcia z czyszczonych powierzchni.
Para posiada także właściwości neutralizujące zapachy, co polepsza komfort pracy w wyczyszczonym tą metodą pomieszczeniu i eliminuje brzydkie zapachy.

Para z powodzeniem jest używana do czyszczenia urządzeń elektrycznych oraz czujników i osprzętu elektronicznego, bez obawy spowodowania spięć i ich zniszczenia. Korzystanie z urządzeń parowych to również spore oszczędności wody. Możemy liczyć nawet na 95% mniejsze zużycia. Ilość wody, która w ciągu jednej godziny zużywa myjka ciśnieniowa, wystarcza na 20 godzin pracy naszego urządzenia.

DEZYNFEKCJA, CZYSZCZENIE, PRANIE
- pranie tapicerek i dywanów
- mycie i dezynfekcja siłowni oraz placów zabaw „pod chmurką”
- mycie i dezynfekcja kościołów
- mycie i dezynfekcja placówek oświatowych (żłobków, przedszkoli, szkół)
- mycie witryn sklepowych
- mycie i dezynfekcja przystanków
- mycie i dezynfekcja wózków oraz koszy
- mycie tarasów i mebli ogrodowych
- mycie i dezynfekcja pojemników do przewozu żywności
- mycie nagrobków
- mycie i dezynfekcja foteli oraz ławek na stadionach
- czyszczenie kostki brukowej
- mycie fasad

Zainteresował Cię ten materiał? Zadzwoń pod numer 661 879 842.
Jesteśmy wszędzie tam gdzie liczy się czystość!