Szanowni Państwo,


Przed nami wybory samorządowe. Oddaję się więc do Waszej dyspozycji jako bezpartyjny kandydat do Rady Powiatu Raciborskiego, startując z poparciem NaM (Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO) oraz Komitetu Wyborczego partii: "Prawo i Sprawiedliwość". Pierwszy raz raciborska opozycja idzie do wyborów zjednoczona, (Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki, Anna Ronin, NaM oraz PiS) wpisując się w samorządowe propozycje rządu. Daje to ogromną szansę zbudowania silnej pozycji na drodze do osiągnięcia skutecznej zmiany w Powiecie Raciborskim.

Kluczowym punktem mojego programu jest wspieranie ruchów artystycznych i kulturalnych, będących ważnym czynnikiem rozwoju społecznego, a w realiach naszego Powiatu stanowiących dobro deficytowe. Istotne jest więc udzielenie wsparcia i promocja potencjału drzemiącego w środowiskach twórczych, co przyczyni się tym samym do stworzenia markowego produktu kulturalnego Powiatu.

Jako radny chciałbym dbać o rozwój Powiatu a w szczególności rozwój zrównoważony, promować projekty, które w przyszłości, dzięki zwiększeniu wpływów z tytułu odprowadzanych podatków przyczynią się do wzrostu ilości inwestycji na rzecz mieszkańców. Zależy mi również na propagowaniu działań zmierzających do zaangażowania mieszkańców w proces współtworzenia powiatu. Chcę zadbać o transparentność finansów powiatu oraz działań Starosty i Radnych.

Ten jeden głos może sprawić, że będziecie mogli Państwo decydować o kierunku i tempie rozwoju naszego Powiatu, naszej małej ojczyzny.

Grzegorz Tomasiak
Lista nr 10  Pozycja nr 7
KW Prawo i Sprawiedliwość

OKRĘG NR 3 GMINY: KUŹNIA RACIBORSKA, RUDNIK, NĘDZA

----
Grzegorz Tomasiak (ur. 1986 w Raciborzu) grafik, malarz, menedżer kultury, społecznik, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Instytutu Sztuki PWSZ w Raciborzu. Aktualnie doktorant Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego.artykuł nadesłany