23 listopada 2018 r. w Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach odbyła się premiera książki "Kobiety ze Śląska" autorstwa Katarzyny Siwczyk,  pochodzącej z Rud. Tym razem spotkanie z autorką odbędzie się 21 grudnia br. w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Jankowicach.

Specjalne egzemplarze z podpisem autorki można już zamówić tutaj:

>> https://allegro.pl/ksiazka-kobiety-ze-slaska-z-autografem-i7684906604.html

O książce

Dziesięć wyjątkowych kobiet ze Śląska. Każda osiągnęła wielki sukces. Piosenkarki Anna Wyszkoni, Katarzyna Groniec i Kasia Moś, Miss Polonia Karina Wojciechowska, aktorka Jolanta Fraszyńska, bizneswoman Marta Frank, pisarka Anna Dziewit-Meller, prezenterki i dziennikarki Agnieszka Hyży i Anna Popek oraz finalistka Master Chefa Kinga Paruzel – wszystkie bohaterki tej książki podkreślają, że Śląsk zajmuje w ich sercu ważne miejsce. Dziesięć niezwykłych rozmów, dzięki którym poznasz bliżej śląskie kobiety sukcesu.

O autorce

Katarzyna Siwczyk – autorka bloga Kobieta ze Śląska, dziennikarka i redaktorka przez kilka lat związana z Dziennikiem Zachodnim i Agencją Reklamowo-Wydawniczą Vectra. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i politologii na Uniwersytecie Śląskim. Od urodzenia mieszka na Śląsku, w Rudach.

ISBN: 978-83-65950-20-8
Format: 120 x 200 mm
Liczba stron: 112
Wydawca: Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra

Więcej informacji o książce oraz bieżące informacje o spotkaniach autorskich znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/kobietazeslaska/