Konkurs „Praca dawniej” – prześlij stare fotografie i wygraj cenne nagrody!

Jeśli pamiętasz, jak wyglądała praca w różnych profesjach przed laty i masz zdjęcia, które przywołują te wspomnienia oraz ukończyłeś 60 lat, zabaw się z nami w podróż do przeszłości i weź udział konkursie „Praca dawniej”.

Bez względu na zawód, kiedyś codzienność w pracy z pewnością różniła się od dzisiejszej. Konkurs organizowany przez Aplikuj.pl ma na celu pokazanie tych różnic dzięki zdjęciom nadesłanym przez uczestników. Projekt skierowany jest do mieszkańców woj. śląskiego i małopolskiego w wieku 60+.

Na zgłoszenia dokonane za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie czekamy do 11 września 2020 r.

Pragniemy podkreślić, że formularz zgłoszeniowy może być wypełniony zarówno przez samego uczestnika, jak również krewnego lub znajomego w jego imieniu. Każdy chętny może przesłać do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia związanych ze swoim dawnym zawodem.

Udział jest bezpieczny – konkurs przeprowadzamy w całości online. Do wygrania są cenne nagrody w postaci kursów komputerowych, telefonów komórkowych i książek. Zapraszamy do zabawy!

Szczegóły i pełny regulamin konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.