Drodzy kibice, jako, że w ten weekend na linię startu ustawiają się kolejne drużyny LKS Buk Rudy i sezon rozpoczyna się w pełni, chcieliśmy Wam przekazać kilka bardzo miłych informacji.

Na początek pragniemy pochwalić za swoje działania cały zarząd rudzkiego klubu, ponieważ po ponad pół roku swojej pracy pokazali, że dobro klubu leży im na sercu i z pełnym poświęceniem wypełniają swoje obowiązki. Jest może jeszcze kilka rzeczy do małej poprawki, lecz widać, że Panowie się dogadują, każdy zna swoje obowiązki i rudzka maszyna działa tak jak powinna!

Na ich pracę można patrzeć z podziwem i wymieniać różne fakty, inwestycje czy przedsięwzięcia, które zostały wykonane, lecz my teraz chcemy skupić się na stronie sportowej, która jakby nie było jest najważniejsza w klubie piłkarskim. Cieszy fakt, że słowa wypowiedziane na początku roku nie zostały rzucone na wiatr, a pomysł z otwarciem dodatkowych grup młodzieżowych został wprowadzony w życie. Klub LKS Buk Rudy aktualnie posiada 4 grupy młodzieżowe! Wielka w tym zasługa trenera Piotrka Bębenka, który przedstawił swoją propozycję, plan działania i przede wszystkim podjął się dużego wyzwania jakie go czeka. Aby jednak wszystko mogło funkcjonować i zostać zapoczątkowane Panowie musieli ustalić wszystkie szczegóły i wspólnymi siłami wykonać naprawdę ciężką pracę w bardzo krótkim czasie. Jak sprawa się rozwinie zobaczymy, ale mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy klubem a trenerem Bębenkiem będzie się rozwijać, a młodzieży będzie przybywać. Żeby nie było, że tylko chwalimy, a tak naprawdę nie mówimy o konkretach to poniżej przedstawiamy szczegółowe podsumowanie okienka transferowego.
  • W rozgrywkach Orlików i Żaków łącznie występować będzie 38 zawodników, a liczba ta z tygodnia na tydzień rośnie! Pełną listę zawodników przedstawimy w osobnym poście podczas prezentacji każdej z drużyn :) 
  • W drużynie trampkarzy i juniorów zostali wybrani nowi trenerzy, a nasze grupy młodzieżowe otrzymały wsparcie w postaci 7 nowych graczy. Są nimi: Garbocz Adam, Jasionek Przemysław, Kaczmarek Olivier, Timler Tymoteusz, Preiniger Jakub, Ogorzelski Jakub, Sobik Michał, a na kolejny rok z LKS Ruda Kozielska zostali wypożyczeni zawodnicy Tomala Jakub oraz Węglorz Kacper
  • Do zespołu seniorów rudzki klub pozyskał 3 zawodników z LKS Jankowice, są nimi: Harnasz Marek, Przybyła Kamil oraz bardzo dobrze nam wszystkim znany Moric Grzegorz.
Reasumując letnie okienko transferowe rudzki klub wykonał 10 transferów i zgłosił do rozgrywek prawie 50 nowych zawodników! Tak więc w sezonie 2018/2019 reprezentować nas będzie dokładnie 119 zawodników! Dziękujemy bardzo za zaufanie i cieszymy się, że rodzice oraz zawodnicy wybierają LKS Buk Rudy i chcą reprezentować właśnie nasze barwy. Czekamy na pozytywne wieści z zielonej murawy, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzymy dużo zdrowia i powodzenia!

Za: http://www.bukrudy.pl/lks-buk-rudy-ma-ponad-100-zawodnikow/