Drodzy czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce nowy portal: https://www.rudy24.pl/ 
Po ubiegłorocznym transferze danych na nowy serwer, padł system portalu i zostaliśmy zmuszeni do stworzenia nowego, by móc w ten sposób utrzymać ciągłość z odbiorcami serwisu (wszystkie artykuły poprzedniego serwisu są dostępne na stronie: www.archiwum.rudy24.pl).

Niniejszy serwis jest przystosowany do urządzeń mobilnych, jak również odbiorników TV z dostępem do Internetu. Dodatkowo strona została zabezpieczona 254 bitowym szyfrowaniem, dzięki czemu użytkownicy mogą bezpiecznie korzystać ze serwisu, logując się m.in. przez serwis społecznościowy Facebook, Google lub bezpośrednio. Logując się do naszego portalu prosimy upewnić się, że połączenie jest szyfrowane, sprawdzając czy:
- adres strony w oknie przeglądarki rozpoczyna się od "https://",
- na pasku u dołu lub góry ekranu (w zależności od wykorzystanej przeglądarki) pojawia się ikona z zamkniętą kłódką - jej obecność potwierdza, że strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa, a połączenie jest szyfrowane.

W związku z tym zastosowaniem, strona ze statycznej przechodzi na dynamiczną a my stanowimy pierwszy portal w regionie oferujący takiego typu standard.
Dodatkowo strona jest wyposażona w czat, forum, ogłoszenia, panoramę firm oraz zakładkę, dzięki której mogą Państwo moinitorować jakość powietrza według CAQI*. Na uwagę zasługuje okno gorąca linia, za pośrednictwem którego mogą Państwo dzielić się na bieżąco informacjami z zespołem redakcyjnym.
 Kolejny atrakcyjny punkt serwisu stanowi panel „WYDARZENIA” który odlicza czas od i do ważnych zdarzeń. Dział „OGŁOSZENIA” został podzielony na następujące kategorie: Motoryzacja, Nieruchomości, Praca, Dom i ogród, Elektronika, Odzież, Dla dzieci, Sport i hobby i Inne, na których mogą państwo zamieszczać ogłoszenia (przed upublicznieniem ogłoszenia prosimy o zapoznania się z polityką serwisu oraz regulaminem).

Zachęcamy do zapisania się do newslettera (znajduje się na dolnej części strony), poprzez wpisania własnego adresu e-mail, dzięki czemu otrzymają Państwo szczegółowe informacje na czas.

Zapraszamy do współredagowania i wyrażania opinii na tematy dotyczące naszej społeczności.
Głównymi celami tego Portalu Rudy24.pl są: współpraca przy tworzeniu i usystematyzowaniu szerokiej bazy artykułów dotyczących Rud, Jankowic i Rudy Kozielskiej o wysokiej jakości merytorycznej i redakcyjnej.

Pozdrawiam w imieniu całego Zespołu Redakcyjnego Rudy24.pl

Admin serwisu

Grzegorz Tomasiak

* CAQI to wskaźnik godzinowej jakości powietrza. Jego wartość informuje o tym, jak czyste lub zanieczyszczone jest powietrze, a także jak oddychanie nim wpływa na zdrowie. Skala europejska (CAQI) składa się ze wartości od 0 do 100. Im wyższa wartość wskaźnika, tym większe ryzyko zaistnienia negatywnych symptomów zdrowotnych i złego samopoczucia.