Z wielkim żalem zawiadamiamy, że z powodu tragicznych okoliczności życiowych zmuszeni jesteśmy odwołać jutrzejszy pokaz "Snu nocy letniej". Tym, którzy nabyli bilety niezwłocznie zwrócimy pieniądze. Prosimy o wybaczenie i mentalne wsparcie. Zapraszamy na premierę Czechowa już 8 września - organizatorzy

Spektakl, o którym tak wiele się mówiło i który zdobył już sobie rzeszę fanów, będzie pokazany 30 sierpnia (godz. 20). Oczywiście w Amfiteatrze Buk. 


Spektakl miał premierę w kwietniu tego roku. Przez ten czas dojrzał i okrzepł. Jednakże już chociażby ze względu na tytuł nie może nie być pokazany właśnie w letnie noce. Temperatura zdarzeń dziejących się w plenerze w połączeniu z urokami letnich wieczorów pozostawią w widzach niezwykłe wrażenia. Tę atmosferę magii i tajemniczości spektaklu podkreślają wszyscy, którzy spektakl oglądali. Jest to tym cenniejsze, że w projekcie wzięli udział ochotnicy z kilku różnych gmin, którzy na co dzień nie zajmują się aktorstwem. Pracując wytrwale osiągnęli bardzo wysoki poziom, radząc sobie ze wszystkimi trudnościami technicznymi, w tym archaiczną polszczyzną „Koźmiana”.

Bardzo prawdopodobne pokaz będzie z przyczyn technicznych, pożegnaniem z tytułem. To naprawdę wydarzenie. Nie może Was zabraknąć. Ilość miejsc ograniczona.

Rezerwacje na: amfiteatr.buk@gmail.com

Występują: Katarzyna Sowińska, Magdalena Gogół, Agata Klimek, Agata Środa, Jolanta Sobik-Szymura, Anna Maksym, Krzysztof Surma, Patryk Strojewski, Arkadiusz Bizok, Robert Pietrzela, Damian Krzyśka, Jakub Łasut.
Reżyseria: Dariusz Jezierski