Data 05.06.24
Start 18:30
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Klasztorna 9, 47-420 Kuźnia Raciborska
Pojedynek STAND-UP️
 
BILETY:
65 PLN (przedsprzedaż)
85 PLN (dzień występu)
 
 
Wystąpią:
Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
Łukasz Kaczmarczyk (Kabaret Młodych Panów)
Bartosz Gajda
Marcin Zbigniew Wojciech
 
Pojedynek Stand-up to Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 4 komików na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.
 
 MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH 
Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 18 lat na scenie. Ma ponad 35 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.
YouTube https://www.youtube.com/c/MarcinZbigniewWojciech
 WYSTĘPYhttps://www.marcinwojciech.pl/bilety/
 INSTAGRAM  https://instagram.com/marcin_zbigniew_wojciech
 FEJShttps://www.facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/
 TikTok https://www.tiktok.com/@mzwstandup
 
ŁUKASZ KACZMARCZYK
 
ŁUKASZ KACZMARCZYK z Kabaretu Młodych Panów
Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.
 
BARTOSZ GAJDA
 
 artysta, komik przedstawi swój program pt. – “Zwykły bohater”
To przemyślenia faceta po 40-tce, który wszystko już widział, wszystko już wie ale orientuje się, że nic nie widział i nic nie wie  Jakie zmiany zachodzą w człowieku kiedy wkracza w wiek „średni”? Czy wiek średni to początek wieku starczego czy końcówka młodości?
Ty też ten program ocenisz i powiesz potem znajomym czy to było dobre czy nie. Nawet jak się na tym nie znasz i nie masz poczucia humoru 
Bo my, Polacy już tak mamy 
ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po glosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.