Stare Opactwo w Rudach zachęca do nabycia nowego kalendarza na rok 2021. Jest to 10. edycja opatrzona autorskimi zdjęciami. Skrupulatnie opracowany powstał z myślą o bieżących liturgicznych i historycznych uroczystościach dotyczących Sanktuarium Matki Bożej Pokornej oraz Opactwa w Rudach. W kalendarzu m.in. zostały zamieszczone szczegółowe informacje dotyczące parafii, sanktuarium, historii miejscowości, wydarzeń kulturalnych planowanych w starym opactwie. Na ostatniej stronie kalendarza znajduje się informacja o przyszłorocznej rocznicy 30 - lecia renowacji obrazu Matki Bożej Pokornej.

Zachęcamy do zakupu z faktu nie tylko bogatej treści, ale także ciekawych zdjęć autorstwa Marka Tomasiaka. Będzie to zapewne wspaniała propozycja prezentu dla najbliższych na cały rok 2021. Zapraszamy!
 
Zakupu można dokonać w zakrystii, w Starym Opactwie (tel. 604 211 180) oraz w Restauracji Cysterska (tel. 512 534 472). Jest też możliwość przesłania pocztą (+ opłata za przesyłkę).
 
Cena 10 zł

Dla tych z Państwa co posiadają wszystkie wydania z poprzednich lat (9 edycji) i udokumentują to (np. przesyłając na e-mail zdjęcie - rudy.opactwo@gmail.com) otrzymają kalendarz za 1 zł.