Serdecznie dziękujemy naszym czytelnikom za obecność, za przychylne uwagi dotyczące tego, co piszemy i jak piszemy oraz co robimy na portalu. Wiemy jedno… bez Was nie byłoby portalu, dzięki Waszej aktywności możemy na bieżąco przekazywać wszystkim zainteresowanym najnowsze informacje oraz inicjatywy dotyczące nie tylko Rud. W ciągu pięciu lat na portalu rudy24.pl zostało napisanych blisko 4000 artykułów. To cieszy ogromnie i mobilizuje do dalszej wytrwałej pracy. Ogromnie cieszą nas również utrzymujące się wyniki, takie jak np. 34113 unikalnych wizyt w ciągu ostatniego miesiąca. Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do regularnego śledzenia nas na portalu oraz na portalach społecznościowych, takich jak www.facebook.com/rudy24pl czy www.twitter.com/Rudy24pl
5 rok za nami! I co dalej?
Dziś mija 5 lat od oficjalnego uruchomienia portalu informacyjnego Rudy24.pl. Inicjatywa powstania strony sięga końca roku 2014, kiedy to młodzi, kreatywni i chcący zmienić na dobre realia małej miejscowości powzięli chęć powołania do życia m.in. portalu informacyjnego dla mieszkańców Rud.

Jakie były zamiary?
Wstępnie prognozowaliśmy, że na stronie raz w tygodniu będą podawane ogólne informacje z życia mieszkańców Rud, ale zbiegiem czasu koncepcja bardziej się rozrosła ze względu na liczne oczekiwania czytelników i coraz to częstsze e-maile od Państwa na skrzynkę pocztową ( redakcja.rudy24@gmail.com ). To ogromnie cieszy, że udało się rozwinąć ten projekt. Rozwój portalu i składu redakcyjnego przerósł najśmielsze oczekiwania założyciela i redaktorów. Zakładaliśmy wpierw, że ten projekt wstępnie będzie trwał przez niespełna 6 miesięcy. I tu się przeliczyliśmy na korzyść nas i czytelników oczywiście.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy młodymi mieszkańcami Rud, studiujący oraz pracujący, dla których aktualne wydarzenia i przyszłość, jak i także historia tej miejscowości nie są obojętne. Już chyba nie musimy się ukrywać, bo każdy wie na wiosce, kim jesteśmy i kto się kryje pod różnymi pseudonimami. Takimi jak: NaczelNy, Jo, TurysTyk, PR, FotoGraf, DronoLot itd.( http://archiwum.rudy24.pl/team.html ).

Coraz więcej odwiedzających!
Ogromnie cieszy nas fakt licznego zainteresowaniem tym wszystkim, co dzieje się na portalu. Jesteśmy portalem informacyjnym w Rudach, skupiającym się na rzetelności informacji, bez uszczypliwości. Portal został opracowany i przystosowany dla wszelkiego rodzaju urządzeń również tych mobilnych. Tak, aby sprostać oczekiwaniom czytelników. Jako pierwsi zastosowaliśmy w regionie najnowocześniejsze zabezpieczenie portalu, mowa o ochronie połączenia - protokół HTTPS. Jak wiemy cyber świat rządzi się własnymi prawami i ciągle musimy mieć na uwadze modernizację portalu.

Dziękujemy!
Dziękujemy naszym partnerom, tym również anonimowym przy licznych wydarzeniach, którzy nie szczędzą czasu, aby nam przekazać z pierwszej ręki rzetelne informacje, które następnie niezwłocznie staramy się publikować na stronie. Czasem mamy zasypaną skrzynkę e-mail, że nie jesteśmy w stanie na bieżąco odpisywać, ale staramy się do każdej sprawy podchodzić profesjonalnie, szczególne dotyczącej miejscowości Rudy. Ale nie jesteśmy zamknięci na to co dzieje się globalnie.

Jaka perspektywa na przyszłość?
Tak jak na początku założenia tak i dziś myślimy o ciągłym rozwijaniu portalu tak, aby był jeszcze bliższy mieszkańcom Rud i okolicznych miejscowości. Liczymy na Państwa propozycje, projekty, uwagi oraz inicjatywy, które będziemy starali się je nagłośnić oraz urealnić na korzyść mieszkańców Rud.

Z tego miejsca zachęcamy ponownie do regularnego śledzenia nas na portalu oraz na portalach społecznościowych, takich jak www.facebook.com/rudy24pl czy www.twitter.com/Rudy24pl a także www.youtube.com :)

Pozdrawiamy serdecznie
Redakcja Rudy24.pl