26.02.2023 godzina 18:00 / sala widowiskowa MOKSiR
Zapraszamy na Stand-up Bartosza Gajdy !!!

Wieczór z iście mistrzowskim poczuciem humoru. Artysta wystąpi na deskach Kuźni Kultury z nowym programem: "Pan z telewizji czyli stand up czterdziestolatka". Bartosz Gajda, zawodowo komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją. Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć a żartami sypie jak z rękawa. To zawodowo. A jak to jest na co dzień? No właśnie. Jak to jest z tymi znanymi osobami w zwykłym życiu. Co sobie myślą jak tak stoją w kolejce po chleb? Albo jak widzą, że żona źle podkładała rzeczy do zmywarki. Bo nawet nie wiecie jak można źle wkładać rzeczy do zmywarki. Co taka znana osoba może powiedzieć swoim dzieciom kiedy przepoczwarzają się ze słodkich dzieciaków w… młodzież… Bo przecież nie powiesz tego przeklętego zdania, które zmiana Cię z młodzieżowego faceta w zgryźliwego starca. Jest takie jedno zdanie. Wypowiadali je nasi rodzice, ich rodzice i rodzice naszych dziadków. I każde pokolenie w dół przysięga sobie, że go nigdy nie wypowie. Aż do momentu kiedy… Wiesz co to za zdanie? Do zobaczenia!!!
Suport: Jarek Marek Sobański: to człowiek , który nie wie kiedy zaczął przygodę z komedią i wszystkim , co zabawne. Wie jednak, że przez te wszystkie lata, uzbierało się tyle historii, którymi wręcz należy się podzielić z widzami. Ciekawostki z życia artysty, które układają się w jego obraz- raczej impresjonizm niż Matejko! Przekonajcie się na żywo!
26.02.2023 godzina 18:00 / sala widowiskowa MOKSiR


1 kwietnia 2023 VIII PÓŁMARATON LEŚNY RAFAMET 
Droga leśna podobno skończona. Asfalt tak gładki, że mucha na brzuchu może lądować.
Termin VIII Półmaratonu Leśnego RAFAMET już 1 kwietnia 2023 !!!
Łapcie linki do zapisów:
Kuźniańska zadyszka
https://zapisy.personalbest.pl/kuznianska-lesna-zadyszka...
Marsz Nordic walking
https://zapisy.personalbest.pl/dyszka-z-kija-marsz-nordic...
Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET
https://zapisy.personalbest.pl/viii-kuznianski-po-maraton...
PS. Czytajcie z uwagą regulamin.


9.03.2023 GODZ 18.00 TEATR SENIORALNE FORTE

To będzie wyjątkowy wieczór, z dużą dawką humoru, który zapewni Teatr "Senioralne Forte" 9 marca br. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.
Wesołe piosenki, wplecione w kabaretowy klimat scen teatralnych, ciekawa scenografia złożą się na rozrywkowy nastrój, który rozraduje serca Szanownej Publiczności.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia...