Witajcie. Mam na imię Małgosia. Niedawno skończyłam 33 lata. Jestem szczęśliwą żoną i mamą wspaniałych córeczek - 5-letniej Zosi i 4-miesięcznej Hani. Niestety rozdzieliła nas moja choroba. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i pomóż mi wrócić do domu, córeczek i męża : dkms.pl/dawca-dla-malgosi

Trzy miesiące po narodzinach Hani usłyszałam diagnozę: ostra białaczka szpikowa. Moim światem, którym była dotychczas rodzina, stał się obecnie szpital. Każdego dnia toczę walkę i czekam na moment, aż wrócę do mojego dawnego życia.

Jestem szczęściarą, bo wspierają mnie najbliżsi - mąż z córeczkami, rodzina oraz całe mnóstwo przyjaciół. Kilka miesięcy temu zachorował mój kolega z pracy - Grzesiek. Dla nas i dla wszystkich chorych została w naszej pracy zorganizowana na początku stycznia akcja w wyniku której zarejestrowało się aż 669 osób. Dziękuję tym wszystkim dobrym ludziom, że walczą, abyśmy wrócili z Grześkiem do nich jak najszybciej. Niestety, do tej pory nie znalazł się nasz „bliźniak genetyczny".

Do powrotu do zdrowia potrzebujemy Dawcy- kogoś, kto podzieli się swoim szpikiem i da nam szansę na dalsze życie. Może tym kimś jesteś Ty?

Zarejestruj się proszę jako potencjalny Dawca szpiku. Może czekamy właśnie na Ciebie?

Wejdź na dkms.pl/dawca-dla-malgosi

- Małgosia.