Adam ma 13 lat, jest mieszkańcem Łowicza pochodzącym z Jankowic w woj. Śląskim. Urodził się z Zespołem Wad Wrodzonych  i podejrzeniem Zespołu Goldenhara, co wiąże się z jednostronnym niedorozwojem twarzoczaszki, małżowiny usznej, żuchwy oraz problemami ze wzrokiem i słuchem.
  Adaś jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych takich jak: poradnia kardiologiczna - ze względu na ubytek w przegrodzie międzykomorowej(VSD), audiologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, okulistycznej, ortodontycznej oraz poradni chirurgii plastycznej.
  Ma niedosłuch obustronny, nosi aparaty słuchowe. Z prawej strony aparat na przewodnictwo kostne, a z lewej aparat douszny.
  Adam przeszedł rekonstrukcję łuku jarzmowego po stronie prawej. Był to przeszczep autogenny z biodra. Jest przed rekonstrukcją żuchwy, małżowiny usznej, oraz przegrody nosowej. Został zakwalifikowany do implantu ucha środkowego (VSB) oraz implantu zakotwiczonego w kości skroniowej.
  Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, wszystkie zabiegi przesunęły się w czasie. Chłopiec potrzebuje nowych aparatów na przewodnictwo kostne, po to aby mógł normalnie się rozwijać i słyszeć. Aparaty słuchowe są bardzo drogie, dlatego prosimy o wsparcie finansowe. Cena jednego aparatu to około 8.000 zł. Adaś potrzebuje dwóch aparatów. Koszty zakupu przerastają możliwości finansowe rodziców. Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa wsparcie i pomoc okazaną Adamowi. Pomóżcie Adasiowi normalnie słyszeć i żyć. Dziękujemy z całego serca!

Zbiórka na aparaty słuchowe dla Adasia – Pomagam.pl : Aparaty słuchowe dla Adasia